Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

ELAMUSmängud – tegevused meeskondadele & atraktsioonide rent

Suvepäevade meeskonnamängud gruppidele kus 20-200 osalejat.
Hea meeskonnamäng suurendab ühtekuuluvustunnet, paneb meeskonna koos mõnda väljakutset ületama ja kindlasti on lõbus ning tekitab positiivseid emotsioone. Aitame korraldada ja läbi viia just sinu meeskonnale sobivad tegevused!

Ürituskorraldus

– ETTEVÕTETE SUVEPÄEVADE mängude korraldus
– MEESKONNAMÄNGUD
– KLIENDIÜRITUSED
– GRUPPIDELE (lasteaiad, koolid, firmapeod)
– ERAPEOD JA TÄHTPÄEVAD
– LASTE SÜNNIPÄEVAD

Koduleht: www.elamusmangud.ee

 

Populaarseimad meeskonnamängud

Skoori – viktoriinorienteerumine:

https://elamusmangud.ee/packages/skoori/
• rahulik liikumine  • nutikad ülesanded  • 5000 sammu

Liikuv seiklusmäng Roosta territooriumil, kus 5000 sammuga tuleb leida võimalikult palju kaardile märgitud asukohti ning vastata õigesti etteantud küsimustele.
Põnevust lisab asjaolu, kus osadele küsimustele leiab vastused otsitava punkti ümbrusest.
Meeskonnamäng Skoori sobib hästi nii väikestele kui väga suurtele gruppidele.

___________________________________________________

Suvepäevade olümpiamängud:

https://elamusmangud.ee/packages/olumpiamangud/
• lõbus  • sportlik  • aktiivne

Suvepäevade olümpiamängud on ajatu klassika! Suvepäevade olümpiaalade valik saab olla hoopiski laiem ja naljakam kui oleme harjunud televiisorist nägema. Meeskonna olümpiamängud toovad murule kokku vanad rivaalid ja uued kolleegid.

Vali suvepäevade olümpiamängud kui soovid oma meeskonnaga mõõdukas tempos aktiivseid ja lõbusaid tegevusi. Laskesuusatamine, mullijalgpall, stressi alistamine on ainult mõned võimalikest olümpia aladest. Ja loomulikult võib teie meeskond sattuda dopingukontrolli.

 

Elamusmängud___________________________________________________

Meeskonnamäng Malev:

https://elamusmangud.ee/packages/malev/
• mugav  • pingevaba  • koos on hea

Suvepäevade meeskonnamäng MALEV pakub retrohõngulist glamuuri ja tegevusi, nagu ajad olid siis 🙂 Ehk täiuslik suvepäev koos sõpradega kus alati on olemas töö, nali ja hea seltskond!

Meeskonnamäng MALEV sobib ideaalselt suvepäevade nn kandvaks põhimänguks mille ajalist pikkust saab sättida 2-3 tunni piiresse. Tegevused Malevas on lihtsad ja lõbusad ning sobivad nii noorele kui vanemale. Vali meeskonnamäng kui su meeskonnas on eri vanuses ja aktiivsusega inimesi. Mängud on valitud selliselt ei pea ringi jooksma ning osa saavad võtta igasuguse füüsilise võimekusega inimesed. Mänge iseloomustavad märksõnad koos on lõbus ja hea!

___________________________________________________

Action Trail:

https://elamusmangud.ee/packages/actiontrail/
• põnev  • mitmekülgne  • nokitsemine  • adrenaliin

Seiklusmäng Action Trail on tõeline väljakutse suurtele gruppidele. Mäng sobib ideaalselt firma suvepäevade kandva põhitegevusena. Meeskonnamäng sisaldab 4-5 erinevat tegevust. Tegevused algavad suure ühistegevusega mis toob kogu meeskonna kokku – katapuldi ehitus ja turvaline golfipallide lennutamine. Edasi liigume hoogsa ja seiklusliku osa juurde kus teeme lõpu mugavustsoonile.

_______________________________

PÕNEVAD ATRAKTSIOONID

 

Inimlauajalgpall
https://elamusmangud.ee/packages/inim-lauajalgpall/

Inimlauajalgpall tõmbab käima ka kõige rahulikuma tegija. Mängijal pole muud teha kui hoida kätega areenist kinni ja jalgadega kaitsta oma väljaku poolt või anda vastastele säru. Inimlauajalgpalli mängitakse lühikeste poolaegade kaupa ja selle aja jooksul ei jaksa äragi väsida. Areen sobib suure hästi ka osalejate arvuga üritustele. Võimalik on tellida mängujuht, kes aitab meeskondi moodustada ja mänge läbi viia. Ideaalne sisustamaks suvepäevi, koolide ja noortelaagrite spordipäevi.

___________________________________________________

Kastitorn
https://elamusmangud.ee/packages/kastitorn/

Kastitorn on väga populaarne ja lõbus meelelahutus kõikidele üritustele. Ladudes taarakaste üksteise otsa, ise samal ajal maa ja taeva piiril nende otsas olles annab elule hoopis uue vaate. Üritusele lisab vürtsi kõrgustesse kinnitatud aare, mille kätte saamiseks tuleb kõik kastid suuta enda alla laduda!

___________________________________________________

Mullipallid
https://elamusmangud.ee/packages/mullipallid/

Mullipallimöll on adrenaliini rohke, sportlik ja põnev meelelahutus kõikidele aktiivsetele inimestele. Mängi jalkat, põrka, jookse või veere niisama. Kõige lahedam on seda kümnekesi koos teha. Mäng on igati ohutu, sest oled ju mullipalli sees.

___________________________________________________

Ronimistorn
https://elamusmangud.ee/packages/mobiilne-ronimissein/

Mobiilne ronimistorn võimaldab üritust korralda ja läbi viia kliendi valitud turismitalus, puhkekeskuses ja igal pool linnaruumis. Vajalik on piisav juurdepääsu tee ja tasane maapind.

Ronimisseina profiil meenutab ehtsat mäemassiivi mis tekitab ronijas ehtsa mägironija tunde. Ronida on turvaline, sest ronijad on varustatud automaatjulgestus süsteemiga. Jõudes tippu, võid lihtsalt jalgadega ennast tornist eemale lükata ja nautida sujuvat laskumist maapinnale. Peale ühe raja lõppu võid alustada kohe järgmist, sest tornil on neli erineva raskusastmega rada.

Ronimistorni atraktsioon on hästi sobilik suure osalejate arvuga üritustel.

Elamusmängud