Siit leiad need kuupäevad, mil oleme eraüritusteks broneeritud.

Tegevused
Roostal

Olgu suvi või talv, 
Roostal tegevusi jagub!

Roosta Puheküla üllatab!
Tegevused hoiavad meele erksana.

Ole aktiivne aastaringselt - pea üks äge vibulahing, tule mängi bowlingut, sügisel naudi mõnusat seenelkäiku või ratsuta hobustega rannaliival! Pane oma jõud ja adrenaliin proovile Roosta Seikluspargis või mängi hoopis põnevat mobiilimängu!

Laenuta ratas, mängi piljardit, läbi orienteerumiskaart, talvel rendi suusad või mängi lauatennist. Roostas on võimalusi piiritult!

NB. tutvu ka meie koostööpartneritega lähemalt ja kaugemalt.

Saunad

Saunad

Saun on koht, kus lisaks kehale saab ka vaimu värskeks, pinged maha ja tuju heaks. Roosta Puhkekülas saate valida just endale ja oma seltskonnale sobiva sauna.

Discgolf

Discgolf

9 rajaga discgolfirada pakub meeleolukat ning looduslähedast elamust suurtele ja väikestele. Rada sobib nii algajatele kui edasijõudnutele.

Bowling

Läänemaa ainukene bowling asub just Roostal. Kahe rajaga bowling on mõnus ajaviide ning ei eelda mängijalt mingisugust ettevalmistust.

Roosta Seikluspark

Seikluspark

Seikluspark pakub lõbusat ajaviidet kõigile ning eneseületust neile kes kardavad kõrgust. Suvel on seikluspark avatud igapäevaselt, alates 01.09 kuni 31.05 vaid ettetellimisel.

Ratsutamine

Ratsutamine

Tore elamus nii suurtele kui väikestele. Jalutuskäik hobustega või poniga läbi imeilusa Roosta Puhkeküla.
Ratsutamine on saadaval vaid ettetellimisel.

Rannatennis

Rannatennis

Rannatennis sobib harrastamiseks igal tasemel mängijale ning algaja jaoks on tegemist üsna kergelt õpitava mänguga. Rannatennis on hooajaline ning toimub õues.

Tennis

Tennis

Kui armastate tennist, saate ka meil reketi kätte võtta ja veidi trenni teha. Meie savi-liivaväljak sobib harjutamiseks ka algajatele.

Mobiilimäng aardejaht

Mobiilimäng

Puhkekeskusesse on peidetud 30 virtuaalset münti. Sinu ülesanne on leida üles kõik mündid ja leida mündilt vihje aardekirstu avamiseks.

Surfamine

Surf

Roosta rand on paljude surfarite lemmik! Roosta Puhkekeskuse juures asuv mererand pakub surfamiseks või sellega alustamiseks väga häid tingimusi.

Vibulahing

Vibulahing

Vibulahing on seiklusmäng, kus mängimiseks kasutatakse sportvibu ja vibunooli, mille otstes on spetsiaalsed pehmendused.

Rannikumatk

Rannikumatk

Matkame koos mööda randa ja õpime tundma Eesti rannikute omapära: merekarbid, rändrahnud ja rannikutaimed. Kestvus 3-4 tundi.

Mobiilimäng seenelkäik

Mäng "Seenelkäik"

Meeskonnamäng "Seenelkäik" Roostal. See on on põnev seiklusmäng, mida saab mängida aastaajast sõltumata. Edukaks saagi korjamiseks on vaja tiimitööd.

Lisategevused

Minigolf - 4 € tund

Meie minigolfirada on mõnus ajaviide, mis sobib ka neile, kes pole kunagi varem golfi mänginud ega golfikeppi käes hoidnud. Pange end proovile!

Lauatennis – 3 € tund

Kui ilm ei luba õues tennist mängida, siis toas saab end alati lauatennises proovile panna. Kõik mänguks vajalik ootab teid!

Piljard – 7 € tund

Mäng, mis peletab igavust, tõstab tuju ja on alati käepärast nii mõnusal saunaõhtul ajaviiteks kui lihtsalt mängurõõmuks.

Koroona – 2 € tund

Alternatiiviks piljardile. Mängulaud on libestatud vineerist, millel kii löögiga pannakse liikuma puust seibid.

Välilauatennis – 3 € tund

Armastad lauatennist, aga ei taha ilusa ilmaga siseruumides varjuda? See on just Sulle!

Petanque – 3 € tund

Selle mängu jaoks on Roostal ideaalsed tingimused. Moodustage 1-3-liikmelised võistkonnad, valige sobiv plats ja mäng võib alata!

Noolemäng – 3 € tund

Kes on täpsem? Kes kogub rohkem punkte? Selle väljaselgitamiseks on noolemäng alati käepärast.

Jakkolo – 3 € tund

See Hollandist pärit populaarne lauamäng pakub lõbusat tubast ajaviidet nii suuremale kui väiksemale seltskonnale.

Mölkky – 3 € tund

See on lihtne, lõbus ja sportlikku hasarti pakkuv täpsusviskemäng. Vaja on vaid sobivat ilma, head seltskonda ja mängulusti!

Palli laenutus – 2 € tund

Pallimänge ilma pallita mängida ei saa, seega leiame iga mängu jaoks sobiva palli!

Jalgratta rent – 3 € tund

Rendime rattaid, et saaksite tutvuda Roosta Puhkeküla lähima ümbrusega ja meie valla vaatamisväärsustega.

Käimiskepid – 1 € tund

Tervislik jalutuskäik koos mõõduka füüsilise koormusega sobib kõigile, kes peavad lugu ilusast loodusest. Lisaks käimiskeppidele anname teile soovi korral kaasa ka kaardi orienteerumisradade läbimiseks.

Orienteerumine – 0,40 € kaart

Roosta Puhkeküla ümbruses ootab teid 20ne punktiga orienteerumisrada, mille läbimiseks kulub rahulikus tempos kaks tundi. Orienteerumiskaardi saate puhkeküla administraatori käest, kelle juures saab hiljem ka läbitud punktide õigsust kontrollida.

Korvpalliväljak

Suvel korvpalliväljak, talvel uisuplats!

(Talvel) Suusad – 3 € tund

Talvel saate loodust nautida suuskadel. Sobivad rajad kulgevad metsade vahel ning imeline vaade avaneb mööda mereäärt suusatades.

(Talvel) Uisud – 3 € tund

Talvel kattub meie korvpalliväljak peegelsileda jääga ning muutub uisuplatsiks. Sobivad uisud leiame jalga nii suurtele kui väikestele uisutajatele.

(Lisateenus) Autotransport Roostale

Kui vajate transporti Roosta Puhkekülla või meilt mujale, andke meile teada. Organiseerime sobiva transpordi nii gruppidele kui üksikisikutele.

Tegevused broneeri peamaja vastuvõtulauas
või helista +372 525 6699.

Ettepanekuid?

Hoia meie tegemistel silma peal ka Facebookis ja Instagramis!