Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

360 kraadi – meeskonnamängud gruppidele

Koostöös Seiklusfirmaga 360 KRAADI korraldame lähiümbruse maasikul ja siseruumides meeskonnatöömänge gruppidele.

Lisaks seiklusele ja meelelahutusele on tegevustes oluline meeskonnatöö.

Mängud toimuvad aastaringselt, ka pimedal ajal. Läbiviimise keeled: eesti, inglise, vene, soome. Korraldaja poolt on ettevalmistus, läbiviimine, auhind, tehnika ja vahendid ning varustus ilmariskide vähendamiseks: vihmakeebid, nutikindad, jäätallad, pealambid jmv.

 

Loe PDF faili SIIN

NIPERNAADI RÄNNAK

Nipernaadi rännak on uus Eesti teemaline maastikuviktoriin meeskondadele. Selles mängus olete nagu Nipernaadi ja lähiümbruse loodus on kui Eestimaa, mida mööda vaba hingena ringi rännata. Igas peatuspunktis tuleb teil Nipernaadi ”paunast” tõmmata välja vastus küsimusele, mida inimesed erinevad paigus vajavad. Põnevust lisab võimalus pisut luisates vastaste skoori vähendada ja keskpäevane vahesprint, kui kiitust saab piiratud ajal topelt koguse!

 

 

FAKS PEAKONTORIST

Fax peakontorist on meeskonna treeningmäng looduses. Siin tuleb koos töökaaslastega ”hüpata tundmatus kohas vette” ja asuda koos tekkinud olukorda lahendama. See mäng on peaaegu nagu meeskonnakoolitus, milles puudub vaid teooria osa ning on tööriist, mis käivitab meeskonnatöö parendamise mõtted ja arutelu. Mäng algab faksi saabumisega peakontorist, milles on kirjas meeskonna ülesanne. Rohkem lisainfot ei jagata – edasi tuleb tiim ülesande täitmiseks efektiivselt tööle saada! Aktiivsele osale järgneb tegevuse arutelu.

 

HELIDE MAAILM

Lihtne ja lõbus ning tõeliselt eriline maastikumäng! Legendi järgi avastati aastaid tagasi, et siinkandis kostub teatud sagedusel müstilisi helisid. See helide maailm on lisaks teadlastele paelunud nii ufolooge, kui vandenõu teoreetikuid ja külaelanikke. Nüüd on teie tiimi kord kuulata neid hääli ja püüda selgust tuua. Abivahenditeks kõrvaklappidega skännerid ja piirkonna vihjekaart. Mängu võitmiseks läheb vaja leidlikust ning kuulamisoskust ja head meeskonna koostööd!

 

 

BITCOIN KAEVANDAMINE

Bitcoin kõigub üles-alla, aga selles meeskonnamängus saate päris bitcoine ”kaevandada” ja mündid jäävadki teile päriseks! See mäng on nagu tõeline kullaauk – münte ei saa ainult võitjad, vaid neid jagub paljudele! Abiks on kaart, kompass ja tiimiliikmed. Teenimiseks tuleb veidike liikuda maastikul, nuputada ning läbida mitmeid meeskonna koostööd vajavaid harjutusi. Kuid kui julgete aga langetada ”investeerimisotsuseid” võib kuldseid münte teenida rohkemgi! Põnevus ja lõbu kauba peale! See mäng sobib eriti hästi eri keeli kõnelevale tiimile.

 

 

FOTOJAHT 2

Fotojaht 2 on uus versioon kõikide aegade kõige lõbusammast meeskonnamängust, mille mõtlesime välja 2003. aastal. Uuenenud Fotojaht on lõbus mäng gruppidele, milles on ühendatud vana hea fotojahi lavastamine, lihtne orienteerumine ja moodne tehnika. Kui tahad mängu, mis võimaldab koolituspäevast lõõgastuda ilma liigse pingutuseta, siis mängi Fotojahti! Uues fotojahis on ”relvaks” iPad, mis aitab leida asukohti, annab ülesandeid, pildistab, tekitab täiendatud reaalsusega pilte ja moodsaid live meeme, annab punkte ning laeb jahisaagi kohe ise üles. Nalja saab veelgi rohkem!

 

 

SUURENDAME KÄIVET

Ühise eesmärgiga meeskonnamäng, mis annab kõige suurema efekti, kui seda mängib ühe firma tiim! See aitab parandada omavahelist koostööd ning saadud kogemust ka hiljem päris elus rakendada. Erinevalt muudest tiimimängudest puudub siin võistlusmoment ja kõik peavad tegema koostööd ühise eesmärgi nimel – suurendama käivet! Töövahenditeks raadiosaatjad, tahvelarvutid ja Äripäev ning ”tööpiirkonnaks” lähiümbruse maastik.
Edu toob ladus suhtlus, kiire info vahetamine ning hea tiimidevaheline koostöö.

 

 

KARL VÄINO MÕISTATUS

Karl Väino Mõistatus on põneva legendiga maastikumäng, milles on üksjagu nuputamist, pisut liikumist ja meeskonnaga koos toimetamist. See on nagu meie on Da Vinci kood, kus iga meeskond saab omale koopia K.Väino omaaegsest portfellist koos selle salapärase sisuga!
Nutikalt portfelli sisu kasutades tuleb maastikul jälge ajada ning uurida vihjeid, murda lahti koode ja täita ülesanded, et lahendada salapärane Karl Väino portfelli mõistatud! Mäng nagu põgenemisruum, aga tagurpidi – nuputa end kasti sisse!

 

 

FILMIFESTIVAL

Tõeliselt lõbusas mängus on legendi järgi kohalikule filmifestivalile saadetud filmid kaduma läinud. Olukorra päästmiseks tuleb teha kõik, mis võimalik. Olemas on kaamerad rekvisiidid ja muu filmikompanii varustus ning hakkajad kolleegid! Nii tuleb teil kiirelt mõned filmitreilerid ise üles võtta, et filmigalal midagi vaadata oleks. See mäng toob tiimikaaslastes välja nende varjatud anded! Mängus jagub tegevust kõigile, lisaks näitlejatele vajatakse ka taustajõude! Filmifestivali mäng õnnestub alati!

 

 

AARDEJAHT

Aardejaht on metsamängude klassika! Mängus on vana head kompassiga liikumist, pisut nuputamist ja tiimitunnet arendavad meeskonnaga koostegemise harjutusi. Aarde leidmiseks tuuleb vana kaardi, kompassi abil liikuda looduses ja puidule põletatud vihjete abil nuputada. Kuid teie vastasvõistkonnad himustavad sedasama aardekirstu ja mängu võitmiseks peate olema nutikad! Mäng maastikul on rahulik jalutamine koos meeskonnatöö harjutuste läbimisega, kuid finaalis on aarde leidmine kiire ja üllatusterohke! Võidab tiim, kellel on ka õnne!

 

 

NO EASY DAY

NoEasyDay on reaalsest erioperatsioonist innustust saanud meeskonnatöö treening, mille keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. See on ehe meeskonnatöö, mitte lõbus ajaviide. Tiimidel tuleb piiratud ajaga juhendada oma tiimi luurajaid raadio teel leidmaks asukohti tundmatul maastikul. Staabis olijad jälgivad luurajate liikumist suurelt ekraanilt ja annavad neile juhiseid läbi raadioeetri. Sõnumite edastamine ja üldine kommunikatsioon paraneb selle käigus tuntavalt. Hea meeskonnamängu valik koolitustele!

 

 

RAHARALLI

Raharalli on suurte gruppide mäng meeskonnavaimuga mängijatele! Selles mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad – nagu ikka, kui võisteldakse raha pärast! Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva orienteerumismänguga, milles on 4 klassikalist meeskonnatöö harjutust. Mängu juhib, näitab kaarti ja annab ülesandeid spets mängumasin. Võidutiim teenib paki rahakaarte! Mängu sisu, kujundust ja eesmärki saab lihtsalt muuta ka ürituse teema või ettevõttega haakuvaks – Kliendiralli, Energiaralli jne.

 

 

TRÄFFIK

Träffik on uus strateegiamäng siseruumides, mis kaasab kõiki tiimiliikmeid! Selles mängus on väljakutsed nii põnevad, et analüüsima hakkavad oma vabal tahtel ka kõige kärsitumad osalejad ja seda ikka oma tiimi maksimaalse tulemuse nimel. Igaühe roll ja panus on vajalik, et lahendada ülesanded ning seejärel need suurel mänguväljal koos tiimiga õigesti läbi mängida. Hoog ei rauge ja aeg läheb märkamatult! Arendab eelkõige koos mõtlemist, kiiret ühist tegutsemist, üksteise tunnustamist ning tõstab ühise tiimi tunnet. Hea valik seminaridele, kuhu välitegevus ei sobi.

 

 

ROBOT WARS

Robot Wars on siseruumis toimuv lõbu meeskonnamäng. Ürituse esimeses osas tuleb riimidel vastavalt reeglitele ehitada võimalikult stiilne töötav robot, millega lahingusse astuda. Ehitamine on lihtne – roboti aluspõhi on ette valmistatud, lisada tuleb vaid funktsioonid, stiilne välimus ning tiimile sobivalt häälestada. Robot Wars võitluste osa algab teatesõitudega, kus kõik osalised saavad robotit juhtida. Ürituse finaal toimub spets areenil. See on põnev ja emotsioonide rohke ning haarav vaatemäng kõikidele osalistele. Puldiga juhitav robot haarab jäägitult kõik mehed, stiilse välimuse disainimine köidab naisterahvaid!

 

 

MEESKONNAKOOLITUS

Iga tiim vajab aeg-ajalt veidi värskendust tiimitunde turgutamiseks. Selleks sobib hästi meeskonnatöö koolitus koos praktilise meeskonnamänguga. Meil on suur kogemus meeskondadega ning nüüd töötasime koos koolitajatega välja formaadi, mis on ühtlasi nii mõtlemapanev kui ka lõbus ja kaasahaarav. Sellest saadavat kogemust annab suurepäraselt rakendada igapäevatöös. Lisaks meeskonnatunde suurendamisele saab koolituselt häid emotsioone ja muljeid, mis kestavad pikalt! Meeskonnakoolitus koos meeskonnatöö mänguga – hariv ja lõbus viis tiimitunde tõstmiseks!

Korralduse tasu sõltub koolituspäeva kestvusest ja praktilisest tegevusest

 

Ei leidnud sobivat?!

Seiklusi on veel. 100 mölki, Loquiz, Exit room, Discgolf, F1 autoehitus, Raftiralli, Laevaehitus, Fat bike rattamatk, Virtuaalreaalsus, Rube Goldberg, Meeskonnatöö Olümpia jpm.
Või vajad täpsemat mängukirjeldust või abi sobivama valikul?

KÜSI LISA!

Telli seiklus koos majutusteenusega!

roosta@roosta.ee või 525 6699