24.05 Ennu Ratas tuleb taas! ÖÖ täis hoogsaid tantsurütme! Liigub peobuss! Loe lähemalt siit.

Majutus

Roosta majutab ära nii sinu, su perekonna kui ka töökaaslased kaugemalt. Vali endale sobiv maja või tule telgiga.

Rendi juurde saun või grill, Roostal kõik on võimalik!

Roosta hoiab!

Roosta puhkekülal on ruumi lausa 12 hektarit ning meid ümbritseb rikkalik männimets ja liivane rannaäär. Meie majutuskompleksist leiad 33 puhkemaja, saunad, kvaliteetse restorani ja palju muudki. Tipphooajal saab meie juures ka telkida või tulla autokaravaniga. Lisaks on meil ka laadimispunkt elektriautodele.

Roosta Puhkeküla asub Haapsalust 39 km ja Tallinnast 115 km kaugusel.

Puhkusepaketid

Roosta Puhkeküla pakub mitmekülgseid puhkusepakette erinevatele vanustele. Alustades lõõgastavast puhkusest looduses kuniks perepakettideni välja.

Puhkemajad

33 eri suuruses kõikide mugavustega puhkemaja, karavanipark, telkimisala ja erinevad lisa- ja mugavusvõimalused on sulle alati saadaval.

Saunad

Saunad

Saun on koht, kus lisaks kehale saab ka vaimu värskeks, pinged maha ja tuju heaks. Roosta Puhkekülas saate valida just endale ja oma seltskonnale sobiva sauna.

Autokaravanid

Läänemaa ainukene bowling asub just Roostal. Kahe rajaga bowling on mõnus ajaviide ning ei eelda mängijalt mingisugust ettevalmistust.

Telkimine

9 rajaga discgolfirada pakub meeleolukat ning looduslähedast elamust suurtele ja väikestele. Rada sobib nii algajatele kui edasijõudnutele.

Majutuse lisateenused

Soovid kaasa võtta lemmiklooma, rentida privaatsauna või grillitarvikuid? Roostal on mitmeid lisateenuseid mis aitavad sul viibimise mugavaks teha.

Püsiklientidel on eeliseid!