Siit leiad need kuupäevad, mil oleme eraüritusteks broneeritud.

Majutus

Roosta majutab ära nii sinu, su perekonna kui ka töökaaslased kaugemalt. Vali endale sobiv maja või tule telgiga.

Rendi juurde saun või grill, Roostal kõik on võimalik!

Roosta hoiab!

Roosta puhkekülal on ruumi lausa 18 hektarit ning meid ümbritseb rikkalik männimets ja liivane rannaäär. Meie majutuskompleksist leiad 33 puhkemaja, saunad, kvaliteetse restorani ja palju muudki. Tipphooajal saab meie juures ka telkida või tulla autokaravaniga. Lisaks on meil ka laadimispunktid elektriautodele.

Roosta Puhkeküla asub Haapsalust 39 km ja Tallinnast 115 km kaugusel.

Puhkusepaketid

Roosta Puhkeküla pakub mitmekülgseid puhkusepakette erinevatele vanustele. Alustades lõõgastavast puhkusest looduses kuniks perepakettideni välja.

Puhkemajad

33 eri suuruses kõikide mugavustega puhkemaja, karavanipark, telkimisala ja erinevad lisa- ja mugavusvõimalused on sulle alati saadaval.

Saunad

Saunad

Saun on koht, kus lisaks kehale saab ka vaimu värskeks, pinged maha ja tuju heaks. Roosta Puhkekülas saate valida just endale ja oma seltskonnale sobiva sauna.

Autokaravanid

Roosta Puhkekülas on 14 autokaravani kohta, kus on tagatud vajalik elektriühendus (16 A). Hinna sees on sooja veega duširuumi kasutamise võimalus.

Telkimine

Telkijatele on meie külas privaatne ala, kus on ruumi mugavalt 70le telgile. Lisaks pesemisvõimalusele on puhkekülas grillimisplats ning väike köök.

Majutuse lisateenused

Soovid kaasa võtta lemmiklooma, rentida privaatsauna või grillitarvikuid? Roostal on mitmeid lisateenuseid mis aitavad sul viibimise mugavaks teha.

Püsiklientidel on eeliseid!