Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

Praktika

Oma ala meistriks saad Roostal!

Roosta Puhkeküla ootab aastaringselt oma kollektiivi praktikale või tööle julgeid ja särasilmseid noori, kel soov saada head töökogemust turismiettevõttes!
Pakume võimalust töötada köögis, restoranis, puhastusteeninduses, haldusüksuses ning administratsioonis.
Suvel (mai-septembri lõpp) on suurepärane võimalus panna end proovile suvetöötajana Roosta Seikluspargi instruktorina või rannas rannakohviku ja kioski teenindajana.

Praktika ajal on võimalus Roostal ööbida ning pakume tasuta toitlustust.

Suvi 2013 suvetöötajate meenutused:

Administraatori abi Jete:

Roosta Puhkekülas töötamine annab väga hea kogemuse erinevates töövaldkondades ja õpetab suhtlema ning probleeme lahendama. Saab harjutada pingega toime tulemist ning tehtu eest vastutamist. Roostal saab ka väga hea keelepraktika, sest välismaalasi kohtab palju. Minu kolm kuud Roostal möödusid väga meeldivalt ja asjalikult. Õppisin palju uut ning huvitavat ja tutvusin uute inimestega. Samuti oli meeskond ääretult tore ja abivalmis. Kõige meeldivam administraatori abi töö juures oligi vast kohtumine uute inimestega ja klientide soovide täitmine. Viimane õpetas eriti hästi, kuidas keerulistes olukordades hakkama saada.

Teenindaja Uku:

Tulles Roostale tööle, muretsesin, millised tulevad kolm suvekuud. Poleks pidanud, kuna see aeg oli täiesti super! Võin ausalt ütelda, et pole kunagi meeldivamas kohas töötanud. Rasked tööpäevad tegi talutavaks tore kollektiiv ning tööpäeva lõppedes võis minna merre ujuma või seiklusrajale ronima.
Kui tulla tööle eelnevate kogemusteta, siis kliendid andestavad vead ja on sõbralikud. Olen rahul otsuse üle tulla Roostale tööle ja oskan hinnata saadud kogemuste ja oskuste hulka, mille olen Roosta Puhkekülast kaasa saanud.

Praktikant Maarja:

Läänemaa inimesena on Roostal minu südames ainulaadne koht! Saades teada, et olen siia praktikale oodatud, olin väga rõõmus. Siin veedetud aeg täitis mu ootused – sain reaalselt kaasa lüüa firma arendamises ja müügitegevuses. Minu ülesandeks oli eelkõige reklaami poole eest hoolitsemine – koostasin uudiskirju, reklaamplakateid, -tekste ning täiendasin kodulehte ja Roosta Puhkeküla facebooki kontot. Peale selle koostasin klientidele hinnapakkumisi, osalesin koosolekutel ja õppisin tundma erinevaid turismiettevõtetes kasutatavaid programme. Sain teadmisi ja oskusi, millest on kindlasti kasu. Anti ka võimalus tulla suveks tööle. Kaaslased olid toetavad ja julgustasid alati arvamust avaldama. Siin on iga meeskonna liige väärtuslik! Roosta Puhkeüla on kõigi jaoks, kes soovivad ennast arendada ja oma ideid teoks teha.