Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

Seikluspark

Roosta Seikluspark pakub põnevust, seiklust ja tõelist eneseületust! 2009. aastal avatud seikluspark erineb oma konkurentidest ainulaadse projekti ja atraktsioonide poolest, mis kindlustavad erakordse elamuse. Seikluspark pakub lõbusat ajaviidet peredele, põnevat võistlust meeskonnamängudeks, vahvat elamust koolilastele ja eneseületust kõigile neile, kes kardavad kõrgust, sest just teie jaoks korraldame seikluspargis ronimisretki ka öösiti!
Roosta Seikluspargis on kolm rada:

  • Sinine rada on mõeldud lastele ja koosneb kaheksast kergest ja atraktiivsest elemendist, mis asuvad meetri kõrgusel. Vanematel on seega mugav lapsi jälgida ja võimalik neid vajadusel abistada. Sinine rada sobib ka noortele oma võimete testimiseks, et veenduda, kas tasub minna järgmistele radadele.
  • Punane rada on keskmise raskusega, paikneb 4-5 meetri kõrgusel ja koosneb kaheteistkümnest elemendist. Vaheldusrikas rada pakub piisavalt elamusi nii algajatele kui ka juba kogenud seiklejatele.
  • Must rada asub 8-10 meetri kõrgusel ja on kombineeritud kolmeteistkümnest ronimis- ja laskumiselemendist. Raja läbimiseks on osalejatel vaja jõudu, osavust ja sihikindlust. Palju elevust pakub sel rajal ka 60-ne meetri pikkune köistee.

 

Alates 1. september kuni 31. mai on seikluspark avatud ettetellimisel.

ÖÖRONIMINE

Septembrikuus on võimalik ettetellimisel proovida ööronimist.
Ronijatele tehakse korralik koolitus ning antakse pealamp.

Pilet  20 € inimene

Lisainfo ja broneerimine 525 6699 või roosta@roosta.ee

 

 

Külalised räägivad

  Kogu Saku Gümnaasiumi tantsupere tänab teid väga hea vastuvõtu eest!!! Lapsed olid väga rahul  ja küsisid, miks me juba koju läheme, võiks ikka kaks ööd olla. Meie suured tänud ja kiitused kokale(kokkadele) väga maitsva ja rikkaliku toidu eest!!!!! Teie majad on nii mõnusad, et mitmel meist tekkis mõte teie juures suvel mingil hetkel aeg maha võtta. Kui mingi asja pärast  nüüd just peaks midagi ütlema, siis seikluspargis tekkinud ummik tekitas väikese segaduse meie plaanides,aga see ei oletegelikult märkimist väärt. Ka meie ei osanud prognoosida, et neid tahtjaid nii palju on. Ühesõnaga: me lugesime laagri igati õnnestunuks ja täname teid veelkord. Parimate tervitustega  Marje Kaselaid ja Sakukad

Saku Gümnaasium