Siit leiad need kuupäevad, mil oleme eraüritusteks broneeritud.

Äriklient

Parimad elamused, hoitud teenindus ja hetked mida mäletatakse –
too oma üritus Roostale!

Äriklient on Roostal hoitud!

Soovid korraldada firmaüritust või koosviibimisi looduses? Roosta Puhkeküla on selleks ideaalne valik. Meie juurest leiad majutusi, erinevaid seminari-ja peoruume, toitlustusvõimalusi ning mitmekülgseid tegevusi. Lisaks kui soovid ürituse korraldamisel abikäsi, siis kindlasti tutvu meie koostööpartneritega!

Roosta Puhkeküla asub Haapsalust 39 km ja Tallinnast 115 km kaugusel.

Vaata teenuseid tutvustavat
kataloogi

Puhkemajad

33 eri suuruses kõikide mugavustega puhkemaja, karavanipark, telkimisala ja erinevad lisa- ja mugavusvõimalused on sulle alati saadaval.

Seminariruumid

Roosta Puhkeküla konverentsikeskuses on kaks seminari- ning üks nõupidamisteruum. Sõltuvalt ruumi paigutusest on võimalik mahutada kuni 65 inimest.

Peosaalid

Lisaks seminariruumidele pakume ka sobivaid peoruume. Saalide paigutus on väga paindlik ning eelnevalt kokku leppides leiame lahenduse igale soovile!

Toitlustus

Rikasta oma maitsemeeli Roosta Restos või telli Roosta köögist catering ja suupisted. Valikust leiab ka peolaua menüüsi, kuid võib kokku panna endale sobiva menüü.

Koostööpartnerid

Soovid meie juures korraldada oma üritust, kuid vajaks lisajõudu? Roosta Puhkekülal on mitmeid koostööpartnereid, kes hea meelega abistavad!

Roosta Seikluspark

Tegevused

Puhkekülas jagub tegevusi aastaringselt - pea üks äge vibulahing, tule mängi bowlingut või pane oma jõud ja adrenaliin proovile Roosta Seikluspargis.

Ärikliendi
kontaktivorm

Täida ära kontaktivorm ja koos leiame just Sinu ettevõttele parima lahenduse!

Loode-Eesti on põnev ja üllatusi täis paik.
Loe lähemalt siit: