Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

Roosta Puhkeküla “Kontor looduses” viib teid sihini!

Roosta Puhkeküla “Kontor looduses” viib teid sihini!

(artikkel Koolitus Ekspressis)

 

Läänemere kaldal, põlistel Rannarootsi aladel paikneb üks eriline ja mõnus koht – Roosta Puhkeküla. Kauni männimetsa eraldatuses on võimalik rahu ja vaikuse käes korraldada suurepäraseid firmaüritusi ja seminare, mis jäävad tervele meeskonnale veel pikaks ajaks meelde.

Noarootsi on juba kord selline teistmoodi paik, kuhu sõites satuksid justkui teise maailma. Kõrkjad vahelduvad männimetsaga, kohanimed muutuvad järjest kummalisemaks (Dirsläp, Rickul, Ölbäck) ja mingil hetkel sa enam ei saagi aru, kas oled ikka veel Eestis. Kõik tundub lihtsalt nii mõnusalt ebamaine. See kõik aga muudabki Roostal peetavad seminarid ja konverentsid omanäoliseks ning tekitab tugeva tiimitunde – oleme siin “maailma lõpus” ju kõik koos.

 

Meeskonnaga loodusesse!

Roosta puhkekülas on olemas kõik ühe eduka seminari pidamiseks – erineva suuruse ja võimalustega seminariruumid, palju erinevaid ruume grupitööde jaoks, wifi, ilusad puhkemajakesed ööbijatele, suurepärased söögid ja ka rohkelt lisategevusi nagu seikluspark, bowling, saunakompleks, meeskonnamängud jpm. Meeskonnamängude korraldajana on Roostal väga hea koostööpartner 360 kraadi, kes soovi korral pakub erinevaid võimalusi alates kergematest aga kaasahaaravatest mängudest kuni rohkem väljakutsuvate ja füüsiliste mängudeni välja.

 

Saabuvaks hooajaks on Roostal valminud ka ekstra põnevust pakkuv pakett “Kontor looduses”, mis võimaldab sinu meeskonnal looduslähedases ja eraldatud keskkonnas efektiivselt töötada. Igapäevased argimured saavad nagu imeväel teie eest lahendatud ja võimalus on nautida 100% kontsentreeritud tööaega. Ajutine kolimine kontorist välja värskendab sinu personali töötahet, tugevdab meeskonnatunnet ning aitab genereerida uusi ja töötavaid lahendusi.

 

“Kontor looduses” paketti kuuluvad kõigi võimalustega konverentsi- ja puhkekompleks, majutus, toitlustus, vajaminev tehnika ning kogenud personal, kes annab omalt poolt maksimumi, et saaksite meeldejääva elamuse osaliseks. Aastaringselt toimuvad suuremad ja väiksemad konverentsid ja seminarid ei ole Roosta tiimile midagi uut. Seda kinnitab ka see, et paljud ettevõtted tulevad ikka ja jälle Roostale tagasi.

 

Paindlikkus on võtmesõnaks

Roostal saab luua tööruumid vastavalt oma soovidele, olgu nad siis klassikalisele kontorile omase ülesehitusega või hoopis midagi täiesti innovaatilist. Võimalus on astuda oma mugavustsoonist välja, sest sealne suur territoorium võimaldab kontorit pidada uudses võtmes. Olgu selleks siis suur ja ilusa metsavaatega veranda, kuhu panna püsti välikontor või mugava lahendusega konverentsiruum, kus inimesed saavad töötada mugavates tugitoolides ja diivanitel. Samuti ei ole mõtlematu viia kontor täitsa metsa vahele, kus paikneb suur välislava. Ruume saab sättida vastavalt kliendi vajadustele ja kasvõi võrkkiiged laest alla kiikuma lasta või kott-toolid tubadesse paigutada.

 

Tööpäevajärgseks lõõgastumiseks on Roostal saunakompleks, kus paikneb üks suur ja üks pisem Soome saun. Lisaks on olemas ka aurusaun ja suur mullivann. Saunade juurde kuulub ka mahukas eesruum, kus saab diivanitel üheskoos mõnusalt aega veeta. Lauale saab tellida vabal valikul snäkke ja jooke ning etteteatamisel on võimalik kohale kutsuda ka professionaalsed massöörid, kes saavad lõõgastumisel abiks olla. Roosta territooriumil paikneb ka kümblustünniga väiksem saunamaja ja enda majakese juurde võib tellida ka torusauna.

 

Küsige pakkumist roosta@roosta.ee

Roosta Puhkeküla