Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

Meremaale seiklema

Paketi kirjeldus

Alustame päeva Loode-Eesti rannikumatkaga ja saame teada erinevaid põnevaid fakte meie loodustest. Õhtul ootavad meid Roosta Puhkeküla lõbusad tegevused. Öö veedame mõnusates majakestes. Teise päeva hommikul on võimalik kasutada vaba aega Roostal Seikluspargi külastuseks. Pärastlõunal avastame Haapsalu linna kohaliku huvisõidurongi Peetrikesega. Meeldejääv ning lõbus rongisõit võimaldab näha maalilist ja romantilist mereäärsest linnakest rohkem kui jalutades jõuaks. Rongil on reisisaatja, kes juhib tähelepanu teele jäävatele huviväärsustele. Teekonnal näevad reisijad Kuursaali, armsaid puitpitsiliste majadega ääristatud mereäärseid tänavaid ja lilledega ehitud peatänavaäärset kohvikumelu. Peale sõitu külastame eelnevalt valitud muuseumit.

 

Meremaale seiklema:

I päev

lõunasöök
rannikumatk
õhtusöök Roosta Puhkekülas
Roosta tegevused
ööoode
majutus Roosta Puhkeküla kõigi mugavustega majakestes

II päev

hommikusöök
seikluspark
lõunasöök
Haapsalu ekskursioon. Peetrikese rong + valik järgmistest muuseumidest: Haapsalu Linnuse muuseum, Raudtee muuseum, Ants Laikmaa majamuuseum

 

Hind

1-5 klass 87 € /in
6-9 klass 99 €/in

Hind kehtib kooligruppidele suurusega alates 10 inimest.

* Toidukorrad serveeritakse bufee stiilis, mille koostamisel on arvestatud taimetoitlaste vajadusi. Allergiatest ja toidutalumatustest palume teavitada tellimuse kinnitamisel.

Pakett ei kehti 23.06 ja 31.12!