Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

Kontor looduses pakett

Roosta Puhkeküla ’Kontor looduses’’ viib teid sihini!

 
Läänemere kaldal põlistel Rannarootsi aladel on üks eriline ja mõnus koht  Roosta Puhkeküla. Pakume meeleolukat puhkust männimetsa eraldatuses, samas oleme värskendavalt eriline konverentsikeskus. Puhkekülas on mugavad majad, asjalikud tööruumid, maitsev köök ning rohkelt lisategevusi.
 

‘’Kontor looduses’’ 

pakett kujutab endast looduslähedast, eraldatud ning turvalist töökeskkonda, kus teie eest on lahendatud argimured ja järgi jääb vaid 100% kontsentreeritud tööaega. 

Töötamine igapäevakontorist väljas värskendab teie personali töötahet, tugevdab meeskkonnatunnet, ning genereerib uusi ja häid lahendusi! Võtke see aeg, et suurendada ettevõtte produktiivsust ning töö kvaliteeti!
 
 
 
Teie tööruumid võivad olla täpselt sellised nagu soovite- klassikalise kontori ülesehitusega või hoopis innovatiivse lahendusega.
 

Ragö saal

 

Runö saal

 

Ormsö saal

 

Kaminasaal

 

Valge saal

Nuckö saal

 
 
Paketis:
Kõigi võimalustega konverentsi ja puhkekompleks.
Kogenud ja asjatundlik personal
 
 
Küsige pakkumist roosta@roosta.ee

Külalised räägivad

Meie instituudi jaoks oli oluline tuua suvekoolis osalejad, nii eestist kui välismaalt, inspireerivasse keskkonda, mis ühendaks endas nii mugavad majutusvõimalused, head ruumid ning tehnika ettekannete jaoks kui ka mõnusad vabaaja veetmise võimalused. Meie eesmärk oli pakkuda suvekooli osalejatele lisaks enesetäiendusele ka ehedaid emotsioone. Nii meeldiski meile puhkekeskuse poolt pakutavad saunad ning välised lisategevused nagu mingigolf, discgolf ja seiklusrada, kus peale mõttetööd end vabaks lasta ja füüsiliselt proovile panna. Mugavustsoonist välja tulek ehk tavalise klassi- või konverentsiruumi hülgamine ning uute kohtade avastamine, soodustab teadmiste omandamist ja kinnistumist, edendab team-buildingut ning paneb inimesed loomulikul moel omavahel rohkem suhtlema. Roosta Puhkekeskus asub looduskaunis kohas, eemal igasugusest linnakärast ja saginast. Jalutuskäigu kaugusel on ka mererand, kus aeg maha võtta ja mõtteid koguda. Roosta on suurepärane koht töö ja puhkuse ühendamiseks ning tänu toredale ja abivalmile personalile õnnestus meie suvekool seal imehästi.    

Tartu Ülikool